Village Camping Les Vignes ***
Algemene gegevens
- Privéstrandje aan de rivier
- Kanoën, vissen en varen
- Prachtig uitzicht vanaf je plek
- Klein zwembad met ligweide
- Speeltoestellen en tennisbaan
- Wijnstreek met historische dorpen
Idyllisch gelegen aan een strandje naast de Lot, te midden van wijngaarden van Cahors. Volop zwemmen en kanoën, verwarmd zwembad en eenvoudige maar goede restauratie.
Village Camping Les Vignes is een camping met 90 toerplaatsen. In het laagseizoen gedurende de periode 01-04-2024 - 30-06-2024 en 31-08-2024 - 31-10-2024, kampeert u voor €17,- per nacht op een van de 90 toerplaatsen op Village Camping Les Vignes in Puy-l'Évêque (Lot).
- 17
- 1858